Szymon Pawłowski

Redaktor naczelny

Kierownik projektów, konsultant i trener zarządzania projektami z kilkuletnim doświadczeniem. Pasjonat PMO, portfeli i organizacyjnych aspektów zarządzania projektami. W redakcji Strefy PMI odpowiedzialny za kreowanie i wdrażanie (pozornie) niewykonalnych pomysłów. Wciąż chce więcej i lepiej. Wymagający perfekcjonista, swoją drobiazgowością doprowadza resztę zespołu do szewskiej pasji. Prace nad kolejnymi numerami dopina na przysłowiowy ostatni guzik.

Paulina Szczepaniak

Redaktor

Pasjonatka i kierownik projektów w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim i budowania wizerunku. Zacieśnia współpracę biznesu i trzeciego sektora promując dobre praktyki i popularyzując standardy. W redakcji odpowiada za dział Strefa PMI PC oraz promocję. W wolnych chwilach angażuje się w wolontariat społeczny i biznesowy, czyta i spędza czas pod chmurką.

Ewa Serwa

Redaktor

Od 2007 r. zaangażowana w realizację programów rządowych i samorządowych, współfinansowanych z funduszy strukturalnych. Odpowiedzialna za certyfikację wydatków do Komisji Europejskiej oraz zarządzanie finansowe programem. Wieloletni ekspert, doradca i członek komisji oceny wniosków finansowanych ze środków UE. Obecnie koordynuje projekty w sektorze zdrowia, głównie w obszarze restrukturyzacji finansowej jednostek medycznych. Związana z PMI Wrocław Branch, gdzie rozwija pasje i wykorzystuje swój potencjał. Lubi wyzwania i dyskowce.

Adriana Grzenkowicz

Redaktor

Program Manager English Camp, od 2013 roku aktywny wolontariusz PMI Gdańsk Branch, obecnie zarządza zespołem Komunikacji i Marketingu. Zawodowo Project Manager w Atos IT Services, rozwijająca swoje umiejętności w zakresie zarządzania projektami oraz kontaktów z klientami.

Katarzyna Żurowska

Patronaty, Współpraca biznesowa

Wieloletni menadżer portfela projektów i kierownik projektów w firmie Wolters Kluwer SA, odpowiada za stworzenie metodyki zarządzania projektami, optymalizację portfela projektów, priorytetyzację projektów, alokacje zasobów projektowych. Szkoli kierowników projektów z zasad zarządzania projektami w Polsce i za granicą. Menadżer projektów realizowanych w zespołach krajowych i międzynarodowych. Lubi skomplikowane projekty, pracę pod presją czasu. Pracuje z pasją, zaangażowaniem, koncentruje się na efektywności i osiąganiu wyznaczonych celów w połączeniu z dbałością o relacje międzyludzkie.

Mirosław Dąbrowski

Kontakty z biznesem / Redaktor / Webmaster

Doradca strategiczny, Agile/IT Coach oraz międzynarodowy, anglojęzyczny trener z zakresu IT oraz PPM. Posiada 14 lat doświadczenia, i przeszkolił ponad 5.000 osób w Polsce i Europie. Pasjonat Agile, Lean IT, umiejętności miękkich oraz aspektów optymalizacji pracy/organizacji. W redakcji odpowiedzialny (podobno) za stronę internetową, tematykę Agile oraz kontakty międzynarodowe. Nieustannie pragnie nowości i rozwoju, bujając w obłokach nierealnych celów. Z natury kwestionuje wszystko. Kreatywna głowa pełna pomysłów, która nie zna pojęcia deadline i stanowczo utrudnia pracę pozostałym członkom redakcji.

Edyta Samborska

Redaktor

Edyta Samborska – Agile Champion, certyfikowany Project Manager, Scrum Master, Green Belt, ITIL v3 oraz Agile PM z 7 doświadczeniem w środowisku korporacyjnym. Entuzjastka agile, scrum, six sigma, gamifikacji oraz usprawnień procesów biznesowych. Pełna energii oraz zapału, na codzień realizuje się na stanowisku Project Managera, Mentora oraz Trenera. Zaangażowana w kreowanie nowych rozwiązań, wprowadzanie usprawnień oraz dostarczanie wartości podczas pracy projektowej. W wolnym czasie spełnia się jako Project Manager w PMI PC Wrocław Branch oraz jako Copywriter dla Strefy PMI, Women in Business oraz KarieraNaObcasach.com.