Strefa PMI objęła patronatem 15. edycję Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision. Jest to jedna z największych inicjatyw studenckich w Trójmieście. Co roku, w trakcie trzech dni wykładów i warsztatów poruszane są zagadnienia związane z najnowszymi technologiami i nowymi trendami w wielu dziedzinach biznesu. W tym roku NetVision zajmie się również tematem zarządzania projektami.

Tegoroczna, 15. już edycja konferencji odbędzie się w dniach 16-18 kwietnia 2015 roku w Gdańsku. Przez trzy dni wykładów i warsztatów uczestnicy będą mogli wybierać ciekawe wykłady i warsztaty spośród czterech ścieżek:

  • Financial World – duże liczby w jeszcze większym świecie
  • Webapps – make IT great!
  • Project Management
  • ZaPRezentuj się!

Dodatkowo zrealizowany zostanie jeden blok tematyczny Future Energy realizowany przez organizację studencką CEPRIM – ESTIEM Local Group Gdańsk.

Wszystkie bieżące informacje można śledzić na profilu konferencji na Facebooku: www.facebook.com/KonferencjaNetVision.

Natomiast zapisywać się na konferencję można już teraz na www.netvision.pl!

Miroslaw Dabrowski

Miroslaw Dabrowski

Agile Coach, anglojęzyczny, międzynarodowy Trener i konsultant IT. Posiada ponad 10 lat doświadczenia trenerskiego z szerokiego zakresu rozwiązań i metodyk IT. Przeszkolił ponad 3000 osób w Europie spędzając blisko 15000 godzin na sali szkoleniowej. Osobiście przeszkolony przez jednego z twórców manifestu Agile - Arie van Bennekum. Autor wiodący ponad 35 akredytowanych materiałów szkoleniowych oraz 50+ interaktywnych map myśli o tematyce IT, zarządzanie projektami i programami, Agile oraz audyt i bezpieczeństwo IT (www.miroslawdabrowski.com). Certyfikowany trener AgilePM, DSDM, PSM1, SDC, SMC, SPOC, PRINCE2, P2A, M_o_R, MoP, MSP, P3O, ITIL, ASL2. BiSL, OBASHI, IQBBA, REQB, ISTQB, SCJP, SCWCD, SCBCD, SCDJWS,

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Zapisz się na nasz Newsletter! :)

Zapisz się na nasz Newsletter! :)

Będziesz z nami na bieżąco. Nie lubimy spamu i nie zasypiemy Cię mailami :)

Mail dodany do newslettera! :)

Share This