Miło nam poinformować naszych Czytelników i środowisko zarządzania projektami w Polsce, że do naszej redakcji w ostatnim czasie dołączyły dwie nowe osoby. Marta i Jola – bo o nich mowa wspomogą nas w tym co dla nas najważniejsze – dostarczaniu coraz ciekawszych treści w coraz lepszy i atrakcyjniejszy sposób.

Marta Bobińska, jako doświadczona kierownik projektów, konsultant i trener jest już z pewnością znana naszym Czytelnikom z artykułów w dwóch ostatnich numerach. Teraz dołącza do nas na stałe, by rozwijać pismo merytorycznie i kreować nowe pomysły na jak najciekawsze dla Czytelników treści.

Jolanta Piłatowska, jako wykwalifikowana mistrzyni słowa zadba o czystość i klarowność językową artykułów w „Strefie PMI” i sprawi, że lektura nawet najtrudniejszych tematów stanie się łatwiejsza i bardziej przyjemna. W wolnych chwilach realizuje się jako autorka bloga nt. techniki decoupage, zobaczcie sami! – www.decudream.pl.

Oczywiście nadal jesteśmy otwarci na współpracę z wszystkimi chętnymi do wsparcia nas w redagowaniu i rozwoju „Strefy PMI” i zapraszamy do kontaktu w tej sprawie: redakcja@strefapmi.pl.

Marta Bobińska

Marta Bobińska

Redaktor

Jolanta Piłatowska

Korektor tekstu / Copywriter

Miroslaw Dabrowski

Miroslaw Dabrowski

Agile Coach, anglojęzyczny, międzynarodowy Trener i konsultant IT. Posiada ponad 10 lat doświadczenia trenerskiego z szerokiego zakresu rozwiązań i metodyk IT. Przeszkolił ponad 3000 osób w Europie spędzając blisko 15000 godzin na sali szkoleniowej. Osobiście przeszkolony przez jednego z twórców manifestu Agile - Arie van Bennekum. Autor wiodący ponad 35 akredytowanych materiałów szkoleniowych oraz 50+ interaktywnych map myśli o tematyce IT, zarządzanie projektami i programami, Agile oraz audyt i bezpieczeństwo IT (www.miroslawdabrowski.com). Certyfikowany trener AgilePM, DSDM, PSM1, SDC, SMC, SPOC, PRINCE2, P2A, M_o_R, MoP, MSP, P3O, ITIL, ASL2. BiSL, OBASHI, IQBBA, REQB, ISTQB, SCJP, SCWCD, SCBCD, SCDJWS,

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Zapisz się na nasz Newsletter! :)

Zapisz się na nasz Newsletter! :)

Będziesz z nami na bieżąco. Nie lubimy spamu i nie zasypiemy Cię mailami :)

Mail dodany do newslettera! :)

Share This