Miło nam poinformować naszych Czytelników i środowisko zarządzania projektami w Polsce, że do naszej redakcji w ostatnim czasie dołączyły dwie nowe osoby. Marta i Jola – bo o nich mowa wspomogą nas w tym co dla nas najważniejsze – dostarczaniu coraz ciekawszych treści w coraz lepszy i atrakcyjniejszy sposób.

Marta Bobińska, jako doświadczona kierownik projektów, konsultant i trener jest już z pewnością znana naszym Czytelnikom z artykułów w dwóch ostatnich numerach. Teraz dołącza do nas na stałe, by rozwijać pismo merytorycznie i kreować nowe pomysły na jak najciekawsze dla Czytelników treści.

Jolanta Piłatowska, jako wykwalifikowana mistrzyni słowa zadba o czystość i klarowność językową artykułów w „Strefie PMI” i sprawi, że lektura nawet najtrudniejszych tematów stanie się łatwiejsza i bardziej przyjemna. W wolnych chwilach realizuje się jako autorka bloga nt. techniki decoupage, zobaczcie sami! – www.decudream.pl.

Oczywiście nadal jesteśmy otwarci na współpracę z wszystkimi chętnymi do wsparcia nas w redagowaniu i rozwoju „Strefy PMI” i zapraszamy do kontaktu w tej sprawie: redakcja@strefapmi.pl.

Marta Bobińska

Marta Bobińska

Redaktor

Jolanta Piłatowska

Korektor tekstu / Copywriter

Leave a Reply

Zapisz się na nasz Newsletter! :)

Zapisz się na nasz Newsletter! :)

Będziesz z nami na bieżąco. Nie lubimy spamu i nie zasypiemy Cię mailami :)

Mail dodany do newslettera! :)

Share This