Z wielką radością i satysfakcją powiadamiamy, że w ostatnich 2 miesiącach redakcję „Strefy PMI” zasiliły 3 nowe koleżanki – Ewa, Ada i Paulina. Dzięki nim, mamy nadzieję, redakcja wejdzie na jeszcze wyższe obroty, w efekcie czego rozwój „Strefy PMI” będzie nieustanny, a nasi Czytelnicy i Sympatycy już wkrótce dostrzegą realne efekty tego rozwoju – dalszy wzrost nakładu i objętości kwartalnika, coraz lepiej i ciekawiej podane treści i jeszcze lepszą komunikację z odbiorcami. Dodatkowo – co warto zauważyć i co nas bardzo cieszy – redakcja „Strefy PMI” wychodzi poza Warszawę angażując wolontariuszki z innych oddziałów PMI Poland Chapter.

Ada Grzenkowicz to Project Manager z dużym doświadczeniem, wieloletnia wolontariuszka PMI PC Gdańsk Branch i Program Manager English Camp, zadba z nami o rozwój merytoryczny „Strefy PMI” i pomoże w codziennej pracy redakcyjnej.

Ewa Serwa

Redaktor

Ewa Serwa, jako doświadczona kierownik projektów, związana z PMI PC Wrocław Branch, zasili kwartalnik wieloma ciekawymi artykułami, zadba również o to, by dział „Strefa Recenzji” na naszych łamach dostarczał najlepszych podsumowań pojawiających się wydawnictw.

Paulina Szczepaniak, zawodowo kierownik projektów w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim i budowania wizerunku, pomoże nam w zmaganiach z zawiłościami nowoczesnej komunikacji, będzie również odpowiadać za dział Strefa PMI PC, dbając o jak najciekawsze materiały z życia polskiego oddziału PMI.

Witamy na pokładzie! “)

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Zapisz się na nasz Newsletter! :)

Zapisz się na nasz Newsletter! :)

Będziesz z nami na bieżąco. Nie lubimy spamu i nie zasypiemy Cię mailami :)

Mail dodany do newslettera! :)

Share This