Project Management Session 2016 to dwudniowa ogólnopolska konferencja z obszaru zarządzania projektami skierowana zarówno do przedstawicieli środowiska akademickiego, jak i biznesowego. Jest to już piąta edycja tego wydarzenia, które z roku na rok zyskuje na renomie i cieszy się coraz większą popularnością. Organizatorem jest Koło Naukowe studentów Politechniki Wrocławskiej – PM Group. W tym roku PM Session odbędzie się w dn. 16-17 kwietnia. Strefa PMI objęła patronat medialny nad wydarzeniem.

Konferencja stwarza uczestnikom możliwość podniesienia swoich kompetencji z dziedziny zarządzania projektami poprzez udział w aktywnościach o różnej formie: w prelekcjach, warsztatach oraz grach symulacyjnych. Wydarzenie pozwala także na rozwinięcie umiejętności związanych z efektywną komunikacją czy budowaniem i motywowaniem zespołu projektowego.

To, co wyróżnia PM Session od innych tego typu wydarzeń, to przede wszystkim skupienie w jednym miejscu studentów oraz praktyków biznesu. Jest to okazja dla uczestników wydarzenia do networkingu, wymiany doświadczeń i pozyskania nowych kontaktów ułatwiających rozwój kariery zawodowej.

PM Session – strona www
PM Session – Facebook
avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Zapisz się na nasz Newsletter! :)

Zapisz się na nasz Newsletter! :)

Będziesz z nami na bieżąco. Nie lubimy spamu i nie zasypiemy Cię mailami :)

Mail dodany do newslettera! :)

Share This