Niezmiernie miło nam poinformować, że Strefa PMI objęła patronatem medialnym kolejne niezwykle ciekawe wydarzenie z obszaru szeroko pojętego zarządzania projektami w Polsce – Portfolio Experience Conference.

Jest to jedyne w Polsce wydarzenie o tematyce z obszaru zarządzania portfelem projektów i PMO, skupiające praktyków i ekspertów z kraju i ze świata. Dni 14-15 kwietnia staną się prawdziwym „świętem zarządzania portfelem projektów”.

Pierwszy dzień konferencji będzie wypełniony wykładami, dyskusjami przy stolikach eksperckich, wymianą pomysłów i know-how. Drugiego dnia zainteresowane osoby będą miały możliwość wzięcia udziału w całodniowym warsztacie prowadzonym przez cenionego w świecie zarządzania projektami trenera.

Portfolio Experience to doskonała okazja do wymiany wiedzy i doświadczeń. Udział w konferencji zapewnia uczestnikom dostęp do narzędzi i praktyk, które pomogą w podejmowaniu lepszych decyzji biznesowych i osiągnięciu zrównoważonego i optymalnego portfela projektów w organizacji.

W tym roku konferencja Portfolio Experience odbędzie się już po raz trzeci. W ubiegłych latach gościliśmy w sumie ponad 150 osób związanych z zarządzaniem projektami, a wśród nich wielu kierowników PMO. W roli prelegentów wystąpiły takie osobistości jak Alfonso Bucero, Johnny Mo, Paul Hodgkins, Olivier Lazar, Kris Jennes, Wiesław Kosieradzki czy Zbigniew Traczyk.

Motyw przewodni tegorocznej edycji konferencji brzmi „Strategic Alignment and Business Transformation”.  Wystąpienia będą poruszały tematy związane z transformacją organizacyjną i zwinnym podejściem, omówione zostaną zagadnienia z zakresu dopasowania zarządzania portfelem projektów do strategii organizacji, a także dotyczące rozwoju PMO i współpracy z innymi departamentami.

Nieodłącznym elementem konferencji jest również konkurs PMO Award. Misją konkursu jest promowanie PMO jako jednostki wspierającej zarządzanie projektami w organizacjach oraz dobrych praktyk stosowanych w ramach struktur PMO. Podczas konferencji odbędzie się uroczyste wręczenie nagród PMO Award w kategoriach Najbardziej Dojrzałe PMO oraz Najszybciej Rozwijające Się PMO.

Konferencja odbędzie się w dniach 14-15 kwietnia w warszawskim hotelu Radisson Blu Centrum. Do 16-go lutego obowiązuje zniżkowa cena uczestnictwa – 650 zł. Warto rejestrować się wcześniej, liczba miejsc jest ograniczona!

Gorąco zachęcamy do uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu!

Więcej szczegółów na stronie konferencji:  http://www.portfolioexperience.pl/

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Zapisz się na nasz Newsletter! :)

Zapisz się na nasz Newsletter! :)

Będziesz z nami na bieżąco. Nie lubimy spamu i nie zasypiemy Cię mailami :)

Mail dodany do newslettera! :)

Share This