Wraz z wydaniem nowego, 12. numeru „Strefy PMI” (premiera już w poniedziałek 29 lutego) nastąpi zmiana redaktora naczelnego naszego kwartalnika. Wojciecha Danowskiego, który prowadził „Strefę PMI” od 2013 r., zastąpi Szymon Pawłowski, dotychczasowy zastępca redaktora naczelnego.

Wojtkowi serdecznie dziękujemy za wielki wkład w stworzenie i rozwój naszego czasopisma.

Szymonowi gratulujemy i życzymy prowadzenia Strefy do dalszych sukcesów!

Zespół redakcyjny „Strefy PMI”

red_naczelny

Fragmenty ze wstępu do 12. numeru „Strefy PMI”:

Przez okres trzech lat tworzyłem z Państwem i dla Państwa czasopismo „Strefa PMI”. Bez Was, Czytelników, nie byłoby to możliwe, dlatego bardzo dziękuję za współpracę i zaufanie, jakim mnie obdarzyliście. Przedsięwzięcie, jakim było utworzenie i cykliczne wydawanie kolejnych numerów, było bardzo kształcące. Jednak każdy okres w życiu, choć wspaniały, ma swój koniec. Idąc za maksymą, poszukuję nowych wyzwań, którym chcę poświęcić swój wolny czas.

Żegnam się z rolą redaktora naczelnego, ale systematycznie będę publikował artykuły. Ze spokojem pozostawiam „Strefę PMI” w dobrych rękach. Jestem przekonany, że z tak profesjonalnym zespołem, z którym miałem zaszczyt i przyjemność pracować, czasopismo wykorzysta szanse i znakomicie poradzi sobie z wyzwaniami, jakie przyniosą następne lata i rozszerzy grono Czytelników.

Wojciech Danowski
ustępujący redaktor naczelny „Strefy PMI”

 

Przejmując stery w redakcji „Strefy PMI” w pierwszej kolejności chciałbym podziękować Wojtkowi za lata pracy nad stworzeniem i rozwojem naszego kwartalnika. Dziękuję również za zaufanie, jakim obdarzył mnie i cały zespół redakcyjny, powierzając nam pieczę nad prowadzeniem i dalszym rozwijaniem „Strefy PMI”. W ciągu minionych już prawie 3 lat od powstania, nasz kwartalnik „okrzepł w boju” i stał się rozpoznawalną pozycją w polskim światku zarządzania projektami. Rośnie zarówno nasz nakład, jak i objętość, do coraz większego grona odbiorców docieramy za pośrednictwem internetu. Ten rozwój pragniemy kontynuować w kolejnych latach, zachowując przy tym bezpłatny charakter naszego czasopisma. (…)

Szymon Pawłowski
nowy redaktor naczelny „Strefy PMI”

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Zapisz się na nasz Newsletter! :)

Zapisz się na nasz Newsletter! :)

Będziesz z nami na bieżąco. Nie lubimy spamu i nie zasypiemy Cię mailami :)

Mail dodany do newslettera! :)

Share This