Strefa PMI została patronem medialnym kolejnego arcyciekawego wydarzenia studenckiego w obszarze zarządzania projektami.

Konferencja Project Management Days 2016, która odbędzie się w dniach 25-27.04.2016, to jedno z największych wydarzeń o tematyce zarządzania projektami w Polsce. Konferencja jest okazją do zdobycia cennej wiedzy i umiejętności z zakresu zarządzania projektami od najlepszych ekspertów.

W nadchodzącej edycji zaplanowano 25 wykładów, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Konferencja rozpocznie się od panelu dyskusyjnego, w którym, oprócz prowadzących dyskusję, udzielać się twórczo będą mogli także wszyscy uczestnicy.

Paneliści PM Days 2016 poprowadzą uczestników rozmaitymi drogami: blok Podstawy ZP adresowany jest do osób, które dopiero stawiają pierwsze kroki w zarządzaniu projektami. Blok Soft Skills odpowiedni jest dla osób, które chcą wzmocnić swoje umiejętności miękkie. Nie zabraknie też wykładów na temat samych projektów oraz Narzędzi ZP, których celem jest zgłębienie wiedzy na temat narzędzi oraz praktyk.

Rejestracja rozpocznie się 21 marca.

Gorąco polecamy i zachęcamy do wzięcia udziału, a po więcej szczegółów zapraszamy na stronę Konferencji: www.pmdays.pl

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Zapisz się na nasz Newsletter! :)

Zapisz się na nasz Newsletter! :)

Będziesz z nami na bieżąco. Nie lubimy spamu i nie zasypiemy Cię mailami :)

Mail dodany do newslettera! :)

Share This