Strefa PMI została patronem medialnym kolejnego świetnego wydarzenia studenckiego w obszarze zarządzania projektami.

Studia, to najlepszy okres na kształtowanie kompetencji, które ułatwią start w karierę zawodową. Świadomość i umiejętność wykorzystania wiedzy teoretycznej w praktyce wyróżnia studentów Politechniki Gdańskiej na tle innych uczelni.

Konkurs KAROLE ma na celu wyróżnienie najbardziej innowacyjnych pomysłów stworzonych przez studentów Wydziału Zarządzania i Ekonomii.  Już po raz 24. nominowane są ambitne projekty realizowane na zajęciach pod czujnym okiem prowadzących i ekspertów. Ku naszej ogromnej radości i miłemu przyjęciu nowej kategorii, w tym roku prace nominowane będą w  7 kategoriach:

  • Zarządzanie produkcją
  • Innowacje i planowanie produktu
  • Zarządzanie przedsięwzięciami z wykorzystaniem MS Project
  • Projekty informatyczne
  • Badania marketingowe
  • Biznesplan
  • Projekt dla środowiska akademickiego*.

*Wyróżniane są projekty studenckie realizowane w środowisku akademickim. Ważnym warunkiem jest uczestniczenie w nim minimum jednego studenta Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej.

Gala finałowa XXIV edycji Konkursu Karole odbywać się będzie 6 maja w Dworze Artusa na gdańskiej starówce. Wtedy też, w obecności znakomitych gości, zostaną wyłonieni zwycięzcy poszczególnych kategorii.

Głównym organizatorem Konkursu jest Międzywydziałowe Koło Naukowe Project Management Politechnika Gdańska.

Miroslaw Dabrowski

Miroslaw Dabrowski

Agile Coach, anglojęzyczny, międzynarodowy Trener i konsultant IT. Posiada ponad 10 lat doświadczenia trenerskiego z szerokiego zakresu rozwiązań i metodyk IT. Przeszkolił ponad 3000 osób w Europie spędzając blisko 15000 godzin na sali szkoleniowej. Osobiście przeszkolony przez jednego z twórców manifestu Agile - Arie van Bennekum. Autor wiodący ponad 35 akredytowanych materiałów szkoleniowych oraz 50+ interaktywnych map myśli o tematyce IT, zarządzanie projektami i programami, Agile oraz audyt i bezpieczeństwo IT (www.miroslawdabrowski.com). Certyfikowany trener AgilePM, DSDM, PSM1, SDC, SMC, SPOC, PRINCE2, P2A, M_o_R, MoP, MSP, P3O, ITIL, ASL2. BiSL, OBASHI, IQBBA, REQB, ISTQB, SCJP, SCWCD, SCBCD, SCDJWS,

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Zapisz się na nasz Newsletter! :)

Zapisz się na nasz Newsletter! :)

Będziesz z nami na bieżąco. Nie lubimy spamu i nie zasypiemy Cię mailami :)

Mail dodany do newslettera! :)

Share This