Let’s Manage IT 2016 to jedna z najciekawszych w Polsce konferencji dla menedżerów IT, miejsce spotkania doświadczonych i młodych menedżerów IT.

W trakcie wydarzenia poruszone zostaną aktualne wyzwania i najważniejsze tematy dla menedżerów IT, omówione najciekawsze trendy w zarządzaniu IT, spektakularne sukcesy polskich organizacji IT, koncepcje nowoczesnego menedżera IT. Nie zabraknie inspirujących wystąpień, nietuzinkowych prelekcji oraz ciekawych dyskusji.

Podczas konferencji odbędą się cztery ścieżki tematyczne:

  • IT Operational Excellence – trendy i praktyki doskonalenia operacyjnego organizacji. Jak proaktywnie podnosić jakość usług i procesów.
  • IT Manager as a Leader – rola przywództwa w zarządzaniu IT. Jak budować kompetencje prawdziwego lidera i tworzyć zmotywowane i efektywne zespoły IT.
  • Agility vs. Stability – sposoby szybkiego dopasowywania się do zmiennego otoczenia, nie zapominając o stabilności i bezpieczeństwie.
  • Global IT in Poland – doświadczenia polskich zespołów IT, które zyskują coraz silniejszą pozycję w globalnych strukturach międzynarodowych korporacji.

Prelegenci, którzy wystąpią podczas konferencji to m. in.:

  • Kaimar Karu – Head of ITSM, AXELOS,
  • Sebastian Drzewiecki – Head of Business Service Center, GSK,
  • Michał Rączka – IT Strategy & PM Vice Director, mBank,
  • Eoin McCoy – Head of Poland, IG.

Na dwa dni przed właściwą konferencją odbędą się warsztaty, podczas których uczestnicy będą mogli zgłębić wiedzę z zakresu metodyk zarządzania projektami. Wszystkie warsztaty będą prowadzone w języku angielskim.

Podczas dwudniowej konferencji uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać prelekcji praktyków oraz wymienić się wiedzą i doświadczeniem podczas warsztatów (Round Tables). W ramach konferencji odbędzie się impreza networkingowa.

Cała konferencja odbędzie się w znakomitej lokalizacji, jaką jest Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront.

Bilety dostępne na stronie: http://konferencja.letsmanageit.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/letsmanageit/?fref=ts
LinkedIn: https://www.linkedin.com/groups/8468798

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Zapisz się na nasz Newsletter! :)

Zapisz się na nasz Newsletter! :)

Będziesz z nami na bieżąco. Nie lubimy spamu i nie zasypiemy Cię mailami :)

Mail dodany do newslettera! :)

Share This