IBS Poland wraz z Dassault Systemes serdecznie zaprasza na kolejną edycję IBS FORUM. Po zeszłorocznym sukcesie postanowiliśmy kontynuować nasze wspólne spotkania, jednocześnie jeszcze bardziej uatrakcyjniając formułę. Tegoroczna konferencja skierowana jest do kadry zarządzającej i kierowniczej firm, dla których podstawowym wyzwaniem jest zwiększenie efektywności i innowacyjności poprzez wdrożenie zaawansowanych systemów informatycznych.

Podczas dwudniowego spotkania przedstawimy obecnie panujące trendy w przemyśle oraz najnowsze rozwiązania informatyczne wspierające zarządzanie procesem cyklu życia produktu. Nasi klienci podzielą się własnymi doświadczeniami w użytkowaniu systemu, przedstawią uzasadnianie decyzji o implementacji systemu klasy PLM oraz korzyści z niej płynące. Liderzy polskiej innowacji, a jednocześnie użytkownicy systemów PLM opowiedzą na bazie własnych doświadczeń o zagrożeniach i szansach dużych projektów informatycznych. Gościem honorowym będzie Lider Polskiej Gospodarki – Grupa Nowy Styl, której przedstawiciele opowiedzą o swoich doświadczeniach w zakresie implementacji platformy 3DExperience.

Tegoroczne IBS Forum odbędzie się w dniach 16, 17 czerwiec 2016 w Łomnicy k. Karpacza u podnóża Karkonoszy. Będzie nam miło gościć Państwa w nowoczesnym i komfortowym kompleksie „ Osada Śnieżka”. To doskonałe miejsce do spotkań biznesowych w górskiej scenerii.

Całkowity koszt udziału w II IBS Forum wynosi 200zł/os wraz z noclegiem.

Strona organizatora: www.ibs-poland.pl
Zgłoszenia na adres: konferencje@ibs-poland.pl

Leave a Reply

Zapisz się na nasz Newsletter! :)

Zapisz się na nasz Newsletter! :)

Będziesz z nami na bieżąco. Nie lubimy spamu i nie zasypiemy Cię mailami :)

Mail dodany do newslettera! :)

Share This