11th International PMI PC Congress

W dn. 28-30 listopada w Warszawie będziemy mieć okazję do odbycia podróży razem z PMI Poland Chapter i uczestnikami 11. Międzynarodowego Kongresu PMI PC. Tegoroczne wydarzenie skupi się wokół trzech ścieżek tematycznych, bazujących na PMI Talent Triangle:

  • Technical,
  • Leadership,
  • Strategic.

Dwa dni wydarzenia do aż 14 punktów PDU dla osób posiadających certyfikaty PMI, a trzeciego dnia można zdobyć dodatkowych 7 punktów podczas znakomitych warsztatów.

Keynote speakers 11. edycji Kongresu zostali:

  • Mark Dorsett (Professional Services and Management Consulting Executive z globalnym doświadczeniem);
  • Johnny Mo (niezależny konsultant oraz Chair of the Technology Members Advisory Group w PMI Global);
  • Beth Partleton (praktyk z ponad 30-letnim doświadczeniem w zarządzaniu programami i portfelami oraz wieloletnia działaczka w strukturach globalnych PMI);
  • Ricardo Vargas (specjalista z obszaru PPPM oraz zarządzania ryzykiem z ponad 15-letnim doświadczeniem w sektorach: energetycznym, budowlanym, telekomunikacyjnym, IT oraz finansowym).

keynotes_strefapmi_pmipccongress2016

Wśród prelegentów znajdziemy wielu uznanych praktyków z Polski oraz z zagranicy. Ich sylwetki dostępne są na stronie Kongresu w zakładce Prelegenci, zaś sam program wydarzenia tutaj. Na dowód tego, że standardy PMI można stosować nie tylko w projektach Waterfall – ścieżka Technical pierwszego dnia odbędzie się pod znakiem Agile.

W drugiej połowie pierwszego dnia uczestnicy zostaną zaproszeni na panel dyskusyjny “Rola i wyzwania Project Managerów w dynamicznie rozwijających się organizacjach”, w którym wezmą udział: Piotr Muszyński, Wiceprezes ds. Strategii i Transformacji Orange Polska; Piotr Czarnecki, Prezes Zarządu Raiffeisen Polbank; Małgorzata Marcinkowska, Oriflame; Dawid Pawłowski, LOT. Panel poprowadzi Grzegorz Kuliszewski z firmy IBM.

Uroczystym zakończeniem pierwszego dnia będzie wieczorna Gala, podczas której przyznane zostaną nagrody w konkursie Projekt Roku PMI PC oraz Wolontariusz Roku PMI PC.

Drugi dzień wypełnią kolejne wystąpienia i przerwy networkingowe, a w ciągu obu dni będą także przeprowadzane sesje speed mentoringu, konkursy, dyskusje w formule round tables. Przygotowywane są także dodatkowe atrakcje!

Trzeciego dnia, już tradycyjnie, zapraszamy na warsztaty. Prowadzone będą przez wybitnych praktyków, a zapisać na nie mogą się nie tylko uczestnicy Kongresu – zachęcamy! Więcej o warsztatach w zakładce Program.

Patron

“Strefa PMI” została Patronem mediowym wydarzenia, a wersje drukowane wydania kongresowego znajdziecie w pakietach dla uczestników. Jak zawsze, zadbaliśmy również o to, aby w wydaniu znalazł się pełny program i sylwetki prelegentów.

Wybierzcie się z nami w tę podróż po wartościach, poczujcie atmosferę wydarzeń PMI
i poznajcie społeczność, która tworzy to wyjątkowe wydarzenie!

Zarejestrujcie się już dziś – zostało tylko kilkadziesiąt ostatnich miejsc na to największe wydarzenie PMI PC w Polsce!

11th International PMI PC Congress

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Zapisz się na nasz Newsletter! :)

Zapisz się na nasz Newsletter! :)

Będziesz z nami na bieżąco. Nie lubimy spamu i nie zasypiemy Cię mailami :)

Mail dodany do newslettera! :)

Share This