Dzień 27 marca 2017 roku zapisze się w historii nie tylko PMI Poland Chapter, dzięki międzynarodowej konferencji poświęconej wyzwaniom w zarządzaniu projektami – Challenges of Project Management: Psychology, Team, Agile organizowanej przez Kujawsko Pomorski Oddział PMI. Tego dnia Bydgoszcz stanie się miejscem pogłębiania wiedzy i umiejętności w zakresie metodyk zwinnych i organizacji turkusowych, a dokładnie zagadnień związanych z funkcjonowaniem zespołu i aspektów psychologicznych zarządzania.

Organizatorzy wychodzą poza formę jednostronnego przekazu, a stawiają na aktywny udział uczestników. Ta Konferencja to case studies, warsztaty oraz dyskusje z profesjonalistami i entuzjastami zarządzania projektami. Program konferencji wypełniają także: wielogłos w postaci panelu dyskusyjnego, open space oraz networking. Ponadto celem regeneracji umysłów po burzliwych dyskusjach organizatorzy przygotowali urozmaicenie w postaci active break.

Należy zaakcentować, że konferencja bydgoska to nie tylko platforma networkingowa, ale i doskonała okazja do rozwoju osobistego oraz możliwość zdobycia 8 punktów PDU.

Bydgoskie wydarzenie to szansa na podjęcia polemiki z ekspertami o międzynarodowej renomie. Keynote speakers konferencji zostali:

  • Raji Sivaraman – M. S, PMI-ACP, PMP, Dyrektorka Asba LLC, Pracowała w sektorach IT, wydawniczym, finansowym, standardów i branży logistycznej. Wykłada na Montclair University w USA;
  • Michał Rączka – MBA, PMI-ACP, PMP, PSPO, AgilePM CISA, Wicedyrektor ds. Strategii IT i Zarządzania Projektami w mBank S.A.;
  • Mike Burrows – autor pracy „Kanban from the Inside”, założyciel Agendashift, platformy zapewniającej zintegrowany, internetowy zestaw narzędzi coachingowych w zakresie Lean-Agile;
  • Jan Dirk Hogendoorn – wykładowca zarządzania projektami na Uniwersytecie Windesheim w Zwolle (Holandia), pracuje w Finext, holenderskiej firmie słynącej z modelu samoorganizacji.

Punktem centralnym konferencji jest panel dyskusyjny „Różnorodność a tożsamość zespołów projektowych. Jakich kompetencji i umiejętności dziś szukamy?” prowadzony przez Małgorzatę Kusyk oraz Pawła Andersohna.

Konferencję organizowaną przez Kujawsko Pomorski Oddział PMI wspiera Akademia im. Leona Koźmińskiego. Na warszawskiej uczelni 29 marca czołowi prelegenci konferencji – Raji Sivaraman i Michał Rączka – będą kontynuowali rozważania podjęte w Bydgoszczy na temat zwinności w zarządzaniu – „Personal Agility”.

Podejmijcie wyzwanie! Be Agile! Zarejestrujcie się już dziś!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Zapisz się na nasz Newsletter! :)

Zapisz się na nasz Newsletter! :)

Będziesz z nami na bieżąco. Nie lubimy spamu i nie zasypiemy Cię mailami :)

Mail dodany do newslettera! :)

Share This