Strefa PMI objęła patronatem III edycję Konferencji Inżynierii Oprogramowania beIT! Odbędzie się ona w dniach 17-19.03.2017 na Politechnice Gdańskiej. Celem wydarzenia jest propagowanie wiedzy z zakresu zarządzania projektami i produktami, analizy, zapewniania jakości oraz przywództwa i kompetencji miękkich w branży IT.

W tym roku program obejmuje aż 5 ścieżek tematycznych:

  • beAgile – dotycząca zwinnej realizacji projektu IT
  • beAnalyst – przedstawiająca pracę analityka w projekcie IT
  • beProductManager – zajmująca się zarządzaniem produktem
  • beLeader – omawiająca tematykę przywództwa i kompetencji miękkich w projektach IT
  • beTech – nowa ścieżka przybliżająca narzędzia dla jakości oprogramowania

Podczas tegorocznej edycji uczestnicy będą mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę na temat nowoczesnych technik zarządzania i wymienić się doświadczeniami w trakcie warsztatów, wykładów i sesji dyskusyjnej round tables. Główną formą realizacji konferencji będą praktyczne warsztaty prowadzone przez ekspertów i praktyków z branży IT oraz dyskusje panelowe.

Więcej szczegółów w  wydarzeniu na Facebooku oraz na www.konferencjabeit.pl

Miroslaw Dabrowski

Miroslaw Dabrowski

Agile Coach, anglojęzyczny, międzynarodowy Trener i konsultant IT. Posiada ponad 10 lat doświadczenia trenerskiego z szerokiego zakresu rozwiązań i metodyk IT. Przeszkolił ponad 3000 osób w Europie spędzając blisko 15000 godzin na sali szkoleniowej. Osobiście przeszkolony przez jednego z twórców manifestu Agile - Arie van Bennekum. Autor wiodący ponad 35 akredytowanych materiałów szkoleniowych oraz 50+ interaktywnych map myśli o tematyce IT, zarządzanie projektami i programami, Agile oraz audyt i bezpieczeństwo IT (www.miroslawdabrowski.com). Certyfikowany trener AgilePM, DSDM, PSM1, SDC, SMC, SPOC, PRINCE2, P2A, M_o_R, MoP, MSP, P3O, ITIL, ASL2. BiSL, OBASHI, IQBBA, REQB, ISTQB, SCJP, SCWCD, SCBCD, SCDJWS,

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Zapisz się na nasz Newsletter! :)

Zapisz się na nasz Newsletter! :)

Będziesz z nami na bieżąco. Nie lubimy spamu i nie zasypiemy Cię mailami :)

Mail dodany do newslettera! :)

Share This