Strefa PMI objęła patronatem medialnym II edycję PMPIADY – unikatowego wydarzenia, będącego zarazem konferencją, jak i konkursem na najlepszego prelegenta. Już 1 kwietnia w Poznaniu w szranki stanie 10 ekspertów i praktyków zarządzania projektami.

CZYM JEST PMPIADA?

To wydarzenie o unikatowej formule: mieszanka fachowej konferencji dla Project Managerów i konkursu na najlepszego mówcę – innymi słowy maksimum praktycznej i świeżej wiedzy podanej w atrakcyjny sposób – sportowa rywalizacja i zero nudy.

W szranki stanie 10 praktyków zarządzania projektami: Anna Erdmańska, Piotr Filipiuk, Adam Niewęgłowski, Marek Gmerski, Paweł Gąsowski, Jacek Gintrowicz, Krzysztof Kotapski, Tomasz Grochowski, Robert Wysocki i Jakub Lesiński. Temperaturę podgrzewać będzie fakt, że każdy Prelegent ma jedynie 20 minut na to, by zdobyć uznanie oceniającej go Publiczności i Jury w składzie: Agnieszka Krogulec, Michał Rączka, Radosław Rząsa, Maciej Bodych i Tomasz Kopczyński. Każdy Prelegent weźmie na warsztat jeden obszar PMBOK.

Udział w wydarzeniu, to również okazja do zdobycia aż 5 PDU!

KOGO SPOTKASZ NA PMPIADZIE?

Ok. 300 pasjonatów zarządzania projektami z całej Polski: kierowników projektów, osób z branży IT, finanse, reklama etc. pragnących wdrożyć projektowe podejście do pracy, studentów zainteresowanych tematyką zarządzania projektami.

PMPIADA odbędzie się 1 kwietnia (to nie żart!) w Collegium Historicum Novum w Poznaniu (kampus UAM Morasko, ul. Umultowska 89D). Miejsce to jest świetnie skomunikowane z centrum, a jednocześnie gwarantuje nieograniczoną ilość miejsc parkingowych!

www.pmpiada.pl

Zapisy: https://pmpiada2017.evenea.pl/

Szczegóły: https://www.facebook.com/events/196291347517241/

Miroslaw Dabrowski

Miroslaw Dabrowski

Agile Coach, anglojęzyczny, międzynarodowy Trener i konsultant IT. Posiada ponad 10 lat doświadczenia trenerskiego z szerokiego zakresu rozwiązań i metodyk IT. Przeszkolił ponad 3000 osób w Europie spędzając blisko 15000 godzin na sali szkoleniowej. Osobiście przeszkolony przez jednego z twórców manifestu Agile - Arie van Bennekum. Autor wiodący ponad 35 akredytowanych materiałów szkoleniowych oraz 50+ interaktywnych map myśli o tematyce IT, zarządzanie projektami i programami, Agile oraz audyt i bezpieczeństwo IT (www.miroslawdabrowski.com). Certyfikowany trener AgilePM, DSDM, PSM1, SDC, SMC, SPOC, PRINCE2, P2A, M_o_R, MoP, MSP, P3O, ITIL, ASL2. BiSL, OBASHI, IQBBA, REQB, ISTQB, SCJP, SCWCD, SCBCD, SCDJWS,

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Zapisz się na nasz Newsletter! :)

Zapisz się na nasz Newsletter! :)

Będziesz z nami na bieżąco. Nie lubimy spamu i nie zasypiemy Cię mailami :)

Mail dodany do newslettera! :)

Share This