Strefa PMI objęła patronatem medialnym II edycję PMPIADY – unikatowego wydarzenia, będącego zarazem konferencją, jak i konkursem na najlepszego prelegenta. Już 1 kwietnia w Poznaniu w szranki stanie 10 ekspertów i praktyków zarządzania projektami.

CZYM JEST PMPIADA?

To wydarzenie o unikatowej formule: mieszanka fachowej konferencji dla Project Managerów i konkursu na najlepszego mówcę – innymi słowy maksimum praktycznej i świeżej wiedzy podanej w atrakcyjny sposób – sportowa rywalizacja i zero nudy.

W szranki stanie 10 praktyków zarządzania projektami: Anna Erdmańska, Piotr Filipiuk, Adam Niewęgłowski, Marek Gmerski, Paweł Gąsowski, Jacek Gintrowicz, Krzysztof Kotapski, Tomasz Grochowski, Robert Wysocki i Jakub Lesiński. Temperaturę podgrzewać będzie fakt, że każdy Prelegent ma jedynie 20 minut na to, by zdobyć uznanie oceniającej go Publiczności i Jury w składzie: Agnieszka Krogulec, Michał Rączka, Radosław Rząsa, Maciej Bodych i Tomasz Kopczyński. Każdy Prelegent weźmie na warsztat jeden obszar PMBOK.

Udział w wydarzeniu, to również okazja do zdobycia aż 5 PDU!

KOGO SPOTKASZ NA PMPIADZIE?

Ok. 300 pasjonatów zarządzania projektami z całej Polski: kierowników projektów, osób z branży IT, finanse, reklama etc. pragnących wdrożyć projektowe podejście do pracy, studentów zainteresowanych tematyką zarządzania projektami.

PMPIADA odbędzie się 1 kwietnia (to nie żart!) w Collegium Historicum Novum w Poznaniu (kampus UAM Morasko, ul. Umultowska 89D). Miejsce to jest świetnie skomunikowane z centrum, a jednocześnie gwarantuje nieograniczoną ilość miejsc parkingowych!

www.pmpiada.pl

Zapisy: https://pmpiada2017.evenea.pl/

Szczegóły: https://www.facebook.com/events/196291347517241/

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Zapisz się na nasz Newsletter! :)

Zapisz się na nasz Newsletter! :)

Będziesz z nami na bieżąco. Nie lubimy spamu i nie zasypiemy Cię mailami :)

Mail dodany do newslettera! :)

Share This