Strefa PMI poleca dwudniowa dawkę biznesowej inspiracji czyli 13. edycja Konferencji Lean | Six Sigma Akademii Białego Kruka, Wrocław 25 maja 2017

Konferencja Lean | Six Sigma organizowana przez Akademię Białego Kruka to największe tego typu bezpłatne wydarzenie w Polsce. Przyciąga ono osoby ze świata biznesu oraz miłośników Lean i Six Sigma, którzy chcą zdobyć wiedzę, podejrzeć dobre praktyki innych firm oraz wymienić się doświadczeniami.

W tym roku gościem specjalnym konferencji będzie Pani Iwona Radziszewska, która w swojej bogatej karierze zawodowej pracowała jako prezenterka faktów TVN, szefowa stacji TVN Style, rzecznik prasowy Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz dziennikarka TVP. Obecnie prowadzi własną firmę szkoleniową.

Dodatkowo 17 specjalistów z 10 różnych firm m.in.: Santander, Velux, Schneider Electric i mBank podzieli się z publicznością swoją wiedzą oraz rozwiązaniami z zakresu Lean i Six Sigma, które stosują w swoich firmach.

Pierwszy dzień konferencji jest bezpłatny, jednak obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Będzie on wypełniony dużą dawką wykładów oraz studiów przypadków biznesowych, a w przerwach da masę okazji do networkingu (około 650 uczestników, więc jest w kim wybierać) oraz szansę poznania branży medialnej zajmującej się tematyką Lean i Six Sigma.

26 maja to dzień poświęcony praktycznym warsztatom. Jest to wydarzenie bardziej kameralne i pozwalające zdobyć konkretne umiejętności. Kładzie ono nacisk na praktyczne zastosowanie narzędzi Lean i Six Sigma w firmie.

Akademia Białego Kruka to marka, na którą składa się ponad 13 lat doświadczeń. Oferuje szkolenia, konsultacje i wdrożenia w obszarach Lean, Six Sigma oraz dedykowanych projektach usprawniających. A to wszystko dlatego, że jest sposób na wszystko!

Uczestnicy o zeszłorocznym wydarzeniu:

Jest to możliwość bardzo fajnej inspiracji do tego co i jak można zastosować(…). Natalia Jeżdżewska Mondelez Polska Production

Największa wartość tego eventu to otwartość ludzi, możliwość nawiązania dialogu i wymiana doświadczeń. Piotr Maj Bank Millenium

Więcej informacji na temat wydarzenia można uzyskać na stronie: http://abk.pl/pl/konferencja-wroclaw/

Miroslaw Dabrowski

Miroslaw Dabrowski

Agile Coach, anglojęzyczny, międzynarodowy Trener i konsultant IT. Posiada ponad 10 lat doświadczenia trenerskiego z szerokiego zakresu rozwiązań i metodyk IT. Przeszkolił ponad 3000 osób w Europie spędzając blisko 15000 godzin na sali szkoleniowej. Osobiście przeszkolony przez jednego z twórców manifestu Agile - Arie van Bennekum. Autor wiodący ponad 35 akredytowanych materiałów szkoleniowych oraz 50+ interaktywnych map myśli o tematyce IT, zarządzanie projektami i programami, Agile oraz audyt i bezpieczeństwo IT (www.miroslawdabrowski.com). Certyfikowany trener AgilePM, DSDM, PSM1, SDC, SMC, SPOC, PRINCE2, P2A, M_o_R, MoP, MSP, P3O, ITIL, ASL2. BiSL, OBASHI, IQBBA, REQB, ISTQB, SCJP, SCWCD, SCBCD, SCDJWS,

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Zapisz się na nasz Newsletter! :)

Zapisz się na nasz Newsletter! :)

Będziesz z nami na bieżąco. Nie lubimy spamu i nie zasypiemy Cię mailami :)

Mail dodany do newslettera! :)

Share This