Strefa PMI poleca dwudniowa dawkę biznesowej inspiracji czyli 13. edycja Konferencji Lean | Six Sigma Akademii Białego Kruka, Wrocław 25 maja 2017

Konferencja Lean | Six Sigma organizowana przez Akademię Białego Kruka to największe tego typu bezpłatne wydarzenie w Polsce. Przyciąga ono osoby ze świata biznesu oraz miłośników Lean i Six Sigma, którzy chcą zdobyć wiedzę, podejrzeć dobre praktyki innych firm oraz wymienić się doświadczeniami.

W tym roku gościem specjalnym konferencji będzie Pani Iwona Radziszewska, która w swojej bogatej karierze zawodowej pracowała jako prezenterka faktów TVN, szefowa stacji TVN Style, rzecznik prasowy Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz dziennikarka TVP. Obecnie prowadzi własną firmę szkoleniową.

Dodatkowo 17 specjalistów z 10 różnych firm m.in.: Santander, Velux, Schneider Electric i mBank podzieli się z publicznością swoją wiedzą oraz rozwiązaniami z zakresu Lean i Six Sigma, które stosują w swoich firmach.

Pierwszy dzień konferencji jest bezpłatny, jednak obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Będzie on wypełniony dużą dawką wykładów oraz studiów przypadków biznesowych, a w przerwach da masę okazji do networkingu (około 650 uczestników, więc jest w kim wybierać) oraz szansę poznania branży medialnej zajmującej się tematyką Lean i Six Sigma.

26 maja to dzień poświęcony praktycznym warsztatom. Jest to wydarzenie bardziej kameralne i pozwalające zdobyć konkretne umiejętności. Kładzie ono nacisk na praktyczne zastosowanie narzędzi Lean i Six Sigma w firmie.

Akademia Białego Kruka to marka, na którą składa się ponad 13 lat doświadczeń. Oferuje szkolenia, konsultacje i wdrożenia w obszarach Lean, Six Sigma oraz dedykowanych projektach usprawniających. A to wszystko dlatego, że jest sposób na wszystko!

Uczestnicy o zeszłorocznym wydarzeniu:

Jest to możliwość bardzo fajnej inspiracji do tego co i jak można zastosować(…). Natalia Jeżdżewska Mondelez Polska Production

Największa wartość tego eventu to otwartość ludzi, możliwość nawiązania dialogu i wymiana doświadczeń. Piotr Maj Bank Millenium

Więcej informacji na temat wydarzenia można uzyskać na stronie: http://abk.pl/pl/konferencja-wroclaw/

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Zapisz się na nasz Newsletter! :)

Zapisz się na nasz Newsletter! :)

Będziesz z nami na bieżąco. Nie lubimy spamu i nie zasypiemy Cię mailami :)

Mail dodany do newslettera! :)

Share This