We share inrpiration, you come with energy– to motto szóstej edycji konferencji New Trends in Project Management organizowanej przez oddział gdańskiego PMI PC. W tym roku spotykamy się w Hotelu Mercure Stare Miasto Gdańsk. Trwające dwa dni prelekcje i warsztaty to jedna z lepszych okazji do poszerzenia Waszej wiedzy z dziedziny zarządzania projektami.

NTPM z każdą edycją przyciąga coraz większą uwagę project managerów, jak i również innych sympatyków zarządzania projektami. Poprzednie pięć edycji cieszyło się dużym zainteresowaniem, o czym świadczy spora liczba uczestników.

Co przyniesie nam tegoroczna edycja?

W trakcie dwudniowego wydarzenia prezentowane będą najnowsze światowe trendy w dziedzinie zarządzania projektami. Program konferencji zakłada cztery ścieżki tematyczne: Scaled Agile, Technical Project Management, Strategic & Business Management i Leadership..

Program jest już gotowy!

Każda konferencja to szereg interesujących wystąpień, prezentacji i warsztatów, podczas których można wzbogacić swoją wiedzę oraz poznać ciekawe osobistości. Organizatorzy NTPM zadbali, by na tegorocznej konferencji pojawili się doświadczeni project managerowie i eksperci, którzy z przyjemnością podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

„Czy aspekt szczęścia w odniesieniu do efektywnego zarządzania projektami to czynnik warty do uwzględnienia?” – na temat kultury szczęścia w nawiązaniu do zarządzania projektami będzie opowiadał Mohamed Khalifa Hassan, Keynote otwierający imprezę.

Zwinne techniki zarządzania projektami Agile, przywództwo oraz interesujące studia przypadków i warsztaty to aktywności zaplanowane na pierwszy dzień konferencji, podczas którego wystąpią między innymi: Jurgen van Gorp, Patrice Blanchard, Bob Dignen oraz  Tomasz Boinski. Prezentowane przez prelegentów tematy oparte na wielu ciekawych przykładach połączone z debatą oksfordzką to czas naprawdę intensywnego intelektualnego wysiłku, który się opłaca!

Drugi dzień konferencji to ścieżki prezentujące przede wszystkim techniczne  podejście do project managmentu oraz zarządzanie strategią i biznesem. „Jak mądrość tłumu wpływa na podejmowanie kluczowych decyzji? Czy grupowe generowanie pomysłów może być równie kreatywne jak decyzje doświadczonych ekspertów?” To temat, który w swoim wystąpieniu poruszy Nader K. Rad. Oprócz męskiej grupy prelegentów na konferencji wystąpią także panie, między innymi  Jolanta Łabędzka-Benisz, Joanna Staniszewska, Anna Miotk czy Jolanta Marszewska, które także przygotowały interesujące treści!

Czas na relaks?

Konferencja to czas nie tylko wzmożonego wysiłku intelektualnego, ale także chwile relaksu.

Dla uczestników przygotowano ciekawe formy krótkiego wypoczynku oraz wspólną imprezę

integracyjną. To doskonała okazja do nawiązania nowych znajomości z pozostałymi uczestnikami konferencji!  Poza tym organizatorzy szykują niespodziankę dla uczestników, która będzie miała miejsce drugiego dnia konferencji.

Zapisz się już dziś!

NTPM już 24-25 kwietnia a to oznacza, że pozostało mało czasu na rejestrację i zapisy. Nie warto czekać z zapisami!

Więcej informacji o konferencji:

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Zapisz się na nasz Newsletter! :)

Zapisz się na nasz Newsletter! :)

Będziesz z nami na bieżąco. Nie lubimy spamu i nie zasypiemy Cię mailami :)

Mail dodany do newslettera! :)

Share This