Wielkimi krokami zbliża się kolejne wydarzenie, nad którym patronat objęła „Strefa PMI”. Druga edycja konferencji Challenges of Project Management Psychology Team Agile odbędzie się 5 i 6 marca w Toruniu w Hotelu Filmar.

W jej trakcie uczestnicy będą mieli okazję by razem odkrywać innowacyjne rozwiązania w obszarze zarządzania projektami. Poznają ciekawe metody i ich kreatywne zastosowania, a także zawiążą nowe znajomości. Prelegenci konferencji udowodnią, że trzy tytułowe składniki – psychologia, zespół oraz metodyki zwinne – są kluczem do sukcesu w branży projektowej.

Wśród prelegentów konferencji znaleźli się m.in. Jenni Jepsen, partner duńskiej firmy konsultingowej goAgile czy Paulius Morkvėnas, który jest prezesem zarządu Lithuanian Project Management Association. W międzynarodowy klimat wpisuje się również pewna rodzina, która postanowiła wyruszyć w roczną podróż dookoła świata – bez hotelów, komórek i innych przyziemnych wygód, by poznać sens życia. Mowa tu o rodzinie Łopacińskich – Wojciechu, Elizie, Wojtku i Łucji. Objechali 42 kraje na 5 różnych kontynentach, pokonali ponad 114 tysięcy kilometrów, a dzieci przeprowadziły w szkołach na całym świecie 28 prelekcji, opowiadając swoim rówieśnikom o Polsce i Toruniu. Jak sam Wojciech Łopaciński mówi: „Życie jest projektem”, a patrząc na doświadczenie jego rodziny, nie można się z nim nie zgodzić.

Tegoroczna edycja

Tegoroczne przedsięwzięcie będzie odbywało się pod patronatem Prezydenta Torunia, Michała Zaleskiego, który jak nikt inny wie, że zarządzanie projektami może się przydać w każdej dziedzinie. Na przykład w zarządzaniu… miastem. „Jestem przekonany, że konferencja wywoła niezwykle interesujące dyskusje i pozwoli na szeroką wymianę doświadczeń, uzbroi uczestników w wiedzę specjalistyczną w sposobie zarządzania projektami, przez co zwiększy konkurencyjność firm i zapewni sukces, jak również będzie to okazja dla wszystkich uczestników, by zwiedzić Toruń – jedno z najpiękniejszych miast w Polsce. Gratuluję również inicjatywy organizacji wyjazdu dla dzieci nas obóz letni Junior Camp. Jestem pewien, że zgromadzą Państwo odpowiednie środki na realizację tego przedsięwzięcia”.

Niesamowici prelegenci, owocne panele dyskusyjne, piernikowe niespodzianki, to wszystko razem sprawia, że nikt nie może przejść obok konferencji obojętnie.

Zachęcamy do śledzenia strony internetowej konferencji, a także obserwowania mediów społecznościowych PMI Poland Chapter Kujawsko-Pomorskie Branch: Facebook i LinkedIn.

Do zobaczenia na konferencji!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Zapisz się na nasz Newsletter! :)

Zapisz się na nasz Newsletter! :)

Będziesz z nami na bieżąco. Nie lubimy spamu i nie zasypiemy Cię mailami :)

Mail dodany do newslettera! :)

Share This