Portfolio Experience Conference to jedyne w Polsce wydarzenie o tematyce z obszaru zarządzania portfelem projektów i PMO, skupiające praktyków i ekspertów z kraju i ze świata. Dni 8-9 kwietnia 2019 staną się prawdziwym “świętem zarządzania portfelem projektów”. Pierwszy dzień Konferencji będzie wypełniony wykładami, dyskusjami przy stolikach eksperckich, wymianą pomysłów i know-how. Drugiego dnia zainteresowane osoby będą miały możliwość wzięcia udziału w całodniowym warsztacie prowadzonym przez cenionego w świecie zarządzania projektami trenera.

Jest to doskonała okazja do wymiany wiedzy i doświadczeń. Udział w konferencji zapewnia uczestnikom dostęp do narzędzi i praktyk, które pomogą w podejmowaniu lepszych decyzji biznesowych i osiągnięciu zrównoważonego i optymalnego portfela projektów w organizacji.

W tym roku Konferencja Portfolio Experience odbędzie się już po raz szósty. W ubiegłych latach gościło w sumie ponad 250 osób związanych z zarządzaniem projektami, a wśród nich wielu kierowników PMO. W roli prelegentów wystąpiły takie osobistości jak Mark Price Perry, Laurel Sim  Alfonso Bucero, Johnny Mo, Paul Hodgkins, Olivier Lazar, Peter Taylor, Beth Ouellette, Craig Kilford, Mohamed Khalifa, Wiesław Kosieradzki, Zbigniew Traczyk, Kimberly Wiefling, Henny Portman, Marek Skała oraz wielu innych znanych prelegentów.

Motyw przewodni tegorocznej edycji Konferencji brzmi PMO as the Transformation Enabler. Wystąpienia będą miały na celu ukazać PMO jako początek transformacji w organizacji, która poprawi funkcjonowanie dotychczasowej struktury. Omówione zostaną zagadnienia dotyczące korzyści i wyzwań jakie stoją przed PMO, a także rozwój najlepszych praktyk związanych z portfelem projektów.

Nieodłącznym elementem konferencji jest również konkurs PMO Award. Misją konkursu jest promowanie PMO jako jednostki wspierającej zarządzanie projektami w organizacjach oraz dobrych praktyk stosowanych w ramach struktur PMO. Podstawowym zaś celem jest weryfikacja poziomu dojrzałości oraz rozwoju PMO względem lat poprzednich, w szczególności wdrażania nowych pomysłów, metod lub procesów, które doprowadziły do poprawy w zarządzaniu projektami, przynosząc tym samym korzyści biznesowe dla swoich organizacji.

Podczas konferencji odbędzie się uroczyste wręczenie nagród PMO Award w kategoriach Najbardziej Dojrzałe PMO oraz Najszybciej Rozwijające się PMO.

Konferencja odbędzie się 8 kwietnia 2019 w warszawskim hotelu InterContinental.

9 kwietnia 2019 zapraszamy do udziału w warsztatach prowadzonych przez Petera Taylora.

Przeczytaj, dlaczego warto wziąć udział w Konferencji Portfolio Experience.

Więcej informacji znajduje się na oficjalnej stronie Konferencji Portfolio Experience oraz fanpage’u.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Zapisz się na nasz Newsletter! :)

Zapisz się na nasz Newsletter! :)

Będziesz z nami na bieżąco. Nie lubimy spamu i nie zasypiemy Cię mailami :)

Mail dodany do newslettera! :)

Share This