🚀🌟 Ostatnie liście opadają z drzew, a my z nieukrywaną radością prezentujemy Wam najnowsze, 43. wydanie Strefy PMI! 🍁✨

To nie tylko kolejny numer – to ostatni numer, którym świętujemy 10-lecie!🤗🔟 Z tej okazji postanowiliśmy podzielić się z Wami nie tylko ciekawymi artykułami ze świata project managementu, ale także wyjątkowym wywiadem z naszą utalentowaną graficzką, Anią Bar. Dodatkowo w najnowszym numerze Strefy PMI przyznaliśmy redakcyjne nagrody – NAJki Strefy.

Najnowszy numer to prawdziwa gratka dla miłośników zarządzania projektami! Jako temat główny wybraliśmy wywiad z keynote speakerem nadchodzącego Kongresu PMI PC – Jonathan Brill odkrywa przed naszymi Czytelnikami, jak nawigować przez świat galopujących zmian i chaosu 💡🌊

Oto, co jeszcze znajdziesz w wydaniu:

Krzysztof Ogonowski oraz Paweł Szewczyk, zainspirowani piłką nożną i światem agencji wywiadowczych, dzielą się wiedzą, jak budować efektywne zespoły projektowe 🏆

💻 Magdalena Hajost zabiera nas w fascynującą podróż przez emocjonalny krajobraz projektów IT, pokazując, jak rozumienie emocji może zrewolucjonizować proces zarządzania.

🔍 Monika Klonowska-Jóźwik i Magdalena Podleszańska biorą na warsztat rolę Talent Sourcera w branży IT, pytając, czy to naprawdę niezbędne ogniwo w skutecznej rekrutacji.

🌍 Lucila Dotto w wywiadzie zdradza, jak widzi przyszłość zarządzania projektami i jak wprowadzać trwałe zmiany do organizacji.

🤖 Małgorzata Jakubicz przenika świat sztucznej inteligencji, ujawniając, dlaczego jej wykorzystanie może korzystnie wpływać na naszą efektywność, zdrowie fizyczne i poziom stresu.

💪 Małgorzata Kusyk analizuje, co stanowi źródło naszej motywacji.

🚀 Ada Grzenkowicz oferuje praktyczne wskazówki dotyczące efektywnego wcielania się w rolę mentora.

🌐 Sandra Pałka rzuca wyzwanie obawom związanym ze sztuczną inteligencją, zachęcając do refleksji nad tym, jak możemy wykorzystać ją w celu maksymalizacji naszych osiągnięć.

W numerze nie zabrakło również informacji o zbliżającym się Kongresie PMI 🎯⭐

Ponadto, jak zawsze przygotowaliśmy dla Was solidną dawkę wiedzy, recenzje książek, felietony i konkursy z nagrodami 🙌🎀

Życzmy przyjemnej lektury,

Redakcja Strefy PMI

Złotym Sponsorem Strefy PMI jest Softserve.

Złotymi Sponsorami 10-lecia są Altkom Akademia i Kanbanize.

Srebrnymi Sponsorami 10-lecia są Silfra Consulting, AgilePMO i WHITECOM Project Experience.