Po owocnej rekrutacji czas i pora przedstawić naszych nowych Redaktorów, którzy dołączyli do zespołu marketingowego!

Kornelia Trzęsowska
Pochodzi z Wrocławia i pracuje jako Project Manager w IT, co bardzo lubi – branża ta codziennie zaskakuje ją nowymi wyzwaniami. Dodatkowo dużo przyjemności sprawiają jej kreatywne i artystyczne zajęcia – od zawsze lubi pisać, a jej dziecięcym marzeniem była praca w gazecie. Strefa PMI jest dla niej przestrzenią, która pozwala łączyć różne pasje w jednym miejscu oraz być na bieżąco z PMowym światem. Czynnie wspiera wrocławski oddział PMI. Pochodzi z Wrocławia i pracuje jako Project Manager w IT, co bardzo lubi – branża ta codziennie zaskakuje ją nowymi wyzwaniami. Dodatkowo dużo przyjemności sprawiają jej kreatywne i artystyczne zajęcia – od zawsze lubi pisać, a jej dziecięcym marzeniem była praca w gazecie. Strefa PMI jest dla niej przestrzenią, która pozwala łączyć różne pasje w jednym miejscu oraz być na bieżąco z PMowym światem. Czynnie wspiera wrocławski oddział PMI.

Aneta Catalan Sikorska
Absolwentka Politechniki Łódzkiej wydziału EEIA, przez ostatnie 7 lat pracowała, jako Informatyk w branży telekomunikacyjnej. Niepoprawna optymistka uwielbia pracę z ludźmi. Ceni pracę zespołową, ponieważ szczerze wierzy w efekt synergii. Rozpoczyna przygodę z zarządzaniem projektami. Zdeterminowana, by poszerzać wiedzę i zdobywać nowe umiejętności. Prywatnie miłośniczka literatury fantasy, kultury latynoamerykańskiej i podróży ze swoją rodziną.

Elżbieta Świtalska
Uwielbia wyzwania, ludzi i działanie. Organizuje spotkania integracyjne, wydarzenia kulturalne, biznesowe oraz naukowe. Współpracuje z biznesem, samorządami, organizacjami pozarządowymi i środowiskiem naukowym. W realizacji swej pasji czerpie z doświadczeń zdobytych przez lata pracy na stanowiskach związanych z zarządzaniem projektami. Swoją pasją i wiedzą dzieli się ze studentami podczas zajęć prowadzonych na Politechnice Poznańskiej. Uzyskała stopień doktora z zakresu nauk o zarządzaniu i jakości na Politechnice Poznańskiej.

Michał Barcik
Od początku kariery zawodowej związany z marketingiem w branży FMCG i pracą dla marek jak: Lubella, Tymbark czy Hit. Aktualnie w firmie odpowiedzialny za transformacje i rozwój metodyk zarządzania projektami. Pasjonat pływania i ekonomii behawioralnej.

Joanna Kruszyńska
Absolwentka Politechniki Warszawskiej, która wybrała naukową ścieżkę rozwoju. Na co dzień poszukuje nowych, ambitnych możliwości, w których będzie mogła w pełni poszerzać swoje umiejętności i wiedzę. Swoją przygodę z zarządzaniem projektami zaczęła na studiach poprzez działalność w kole naukowym.

Kamil Potocki
Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem i zarządzania strategicznego oraz Politechniki Warszawskiej w zakresie wyceny nieruchomości. Ukończył też studia podyplomowe z Zarządzania bezpieczeństwem w lotnictwie (SMS) i Marketingu internetowego. Zainteresowania zawodowe to rynek nieruchomości, zarządzanie bezpieczeństwem w lotnictwie i marketing. Pozazawodowo interesuje się m.in. psychologią, wpływem społecznym i nowinkami technicznymi.

Wszystkim Redaktorom życzymy powodzenia!