Jesteśmy Patronem Medialnym Konferencji Management 360❗

PMI Oddział Wrocławski szykuje dla Was wydarzenie, które będzie pełne wiedzy przekazanej przez 3 dni stacjonarnej konferencji w Concordia Design Wrocław! Już dzisiaj możecie nabyć bilety i być pewni swojego miejsca podczas tego wydarzenia! 🥳

Gościnią Specjalna wydarzenia będzie Janina Bąk! 🚀

ALE, ALE! Nie samą nauką człowiek żyje.. dlatego też organizatorzy zaplanowali dla Was sesje networkingowe, panele rozrywkowe, przerwy kawowe, posiłki oraz przede wszystkim bankiet w drugim dniu wydarzenia! 🎉

💨Dla kogo jest to wydarzenie?

Konferencja jest skierowana do osób zainteresowanych jak i pracujących w obszarze zarządzania projektami oraz dla każdej entuzjastki i każdego entuzjasty tego właśnie tematu.

💨Czego można się spodziewać?

W ramach wydarzenia zarządzanie projektami pokazane zostanie z możliwie jak najszerszej perspektywy. Odbędą się również prelekcje oraz warsztaty z innych obszarów tematycznych. Program przygotowany będzie nie tylko dla kierowników_czek projektów, ale także dla odbiorców takich jak: Product Owner_ka, Scrum Master_ka, specjalista_ka UX, a nawet pracownik_czka działu HR!).

💨Kiedy i gdzie?

Tegoroczną edycję zaplanowano w dniach 28-30 września w Concordia Design na Wyspie Słodowej we Wrocławiu!

💨Program konferencji?

Podczas pierwszego oraz drugiego dnia wydarzenia planowane są prelekcje. Będzie ich w sumie aż 16! Natomiast trzeciego dnia organizatorzy zapraszają Was na warsztaty, które odbędą się w dwóch blokach odpowiednio od 9:00 i 13:30. Dzięki temu będziecie mogli uczestniczyć w dwóch wybranych szkoleniach.

💨Więcej informacji na:

Wydarzenie na Facebooku

management360.pl