Szymon Pawłowski

Redaktor naczelny

Kierownik projektów, konsultant i trener zarządzania projektami z kilkuletnim doświadczeniem. Pasjonat PMO, portfeli i organizacyjnych aspektów zarządzania projektami. W redakcji Strefy PMI odpowiedzialny za kreowanie i wdrażanie (pozornie) niewykonalnych pomysłów. Wciąż chce więcej i lepiej. Wymagający perfekcjonista, swoją drobiazgowością doprowadza resztę zespołu do szewskiej pasji. Prace nad kolejnymi numerami dopina na przysłowiowy ostatni guzik.

Łukasz Paluszkiewicz

Zastępca redaktora naczelnego, Sponsoring

Jedyny brodacz w redakcji. Łukasz jest certyfikowanym kierownikiem projektów i kolekcjonerem składanych noży taktycznych. Wierzy, że podział narzędzi na zwinne i klasyczne nie ma sensu. Najważniejsza jest wartość jaką ze sobą niosą. Pamięta również, że ważniejsi od narzędzi są ludzie, którzy dowożą wartość dla klienta.
W Strefie zajmuje się wywiadami, wsparciem redaktora naczelnego, a także techniczną warstwą pozyskiwania sponsorów.
W wolnym czasie ostrzy noże (co bardzo go relaksuje), skleja modele, czyta książki sci-fi. Jego ulubionymi autorami są Janusz Zajdel i Isaak Asimov.

Monika Potiopa

Social Media i Marketing Team Lead, IT; Strefa Recenzji

Informatyk w spódnicy podążająca ścieżką Software Project Managera. Dumna z każdego prowadzonego projektu! Po godzinach Team Leader zespołu ds. marketingu oraz Redaktor strefy recenzji Strefy PMI. W wolnym czasie mol książkowy, z pasją głosząca w sieci agilowy gospel. Wyleczona z długoletniego perfekcjonizmu zwolenniczka racjonalnych zmian oraz adoptowania się do otaczających warunków.

Andrzej Kacperski

Strefa PMI PC

Certyfikowany Scrum Master i AgilePM Practitioner. Doświadczony w koordynowaniu portfolio projektów IT oraz nadzorze nad międzynarodowymi projektami w branży górniczej. Absolwent Zarządzania Projektami i Finansów i Rachunkowości na wrocławskim Uniwersytecie Ekonomicznym oraz krakowskiego AGH. Zafascynowany Lean oraz Six Sigmą (Green belt). Dobry analityk, chętnie angażuje się w dodatkowe inicjatywy, w których wykazuje się kreatywnością przy jednoczesnym zorientowaniu na wynik. W Strefie PMI od 2017 r., prezentuje ciekawe projekty realizowane przez środowiska studenckie i nie tylko.

Ada Grzenkowicz

Strefa Praktyki

Dyrektor ds. Edukacji i Rozwoju w PMI PC Gdańsk Branch, Program Manager PMI Camps. Zawodowo Scrum Master i Agile Coach w Nordei. Nieustannie rozwija swoje kompetencje, entuzjastka zwinnego podejścia do zarządzania projektami. Trener i mentor w zakresie zarządzania projektami oraz komunikacji. Z wykształcenia filolog rosyjski i fotograf. W wolnym czasie uwielbia gotować, grać w squasha i czytać książki.

Anna Gambal

Redaktor

Duża dawka energii na szpilkach w małym opakowaniu. Zarządzanie projektami jest dla niej pasją, pracą, sztuką, ale też nauką. Jest certyfikowanym kierownikiem projektów (PMP®, AgilePM®, GeenBelt), a zdobytej wiedzy nie waha się stosować w praktyce. W redakcji odpowiada za ustanowienie procesów usprawniających wydanie numeru. Jest także autorką tekstów i wywiadów. Amatorka fotografii (lubi macro, pejzaże i panoramy), a kiedy może, wyrusza odkrywać nowe zakątki świata. Audiobooków słucha z takim samym skupieniem, jak swoich zespołów projektowych. Poszukuje perfekcji w otaczającym ją świecie.

Mateusz Szymborski

Social Media i Marketing; Strefa studenta

Zakręcony na punkcie zarządzania projektami. Absolwent Global Production Engineering and Management na Politechnice Warszawskiej. Podąża ścieżką naukową, by uzyskać w przyszłości tytuł doktora. Dużo wymaga od siebie, jak i od innych. Uwielbia kontakt i pracę z ludźmi, to ona dodaje mu skrzydeł. W wolnym czasie pływa, udaje się na długie wędrówki i z chęcią odkrywa nowe miejsca podróżując. W Strefie PMI zajmuje się marketingiem oraz przedstawia nieszablonowe projekty ze środowiska studenckiego.

Rafał Kot

Social Media i Marketing

Nie lubi się nudzić, a przynajmniej nie jest za tym, żeby nuda doskwierała za często. Z tego też powodu pomagał przy organizacji niecodziennych projektów, bo dotyczących sportowych imprez masowych. W wolnych chwilach lubi poszerzać swoje horyzonty, a przy sprzyjających wiatrach - żegluje. Wierzy, że „ile języków znasz, tyle razy jesteś człowiekiem” jest jak najbardziej prawdziwym stwierdzeniem, dlatego dąży do bycia obywatelem świata poprzez naukę języków obcych.
W Strefie PMI zajmuje się przede wszystkim Social Media Marketingiem.

Ewa Serwa

Redaktor

Kreatywna głowa pełna pomysłów, dostrzega potencjał w ludziach i w sytuacjach. Inicjatorka projektów, aktywistka, liderka, mentor, wolontariusz. Z projektami związana od ponad 10 lat. Zawodowo Project Portfolio Manager. Członek Zarządu ds. Rozwoju Regionalnego w PMI PC. Zdobywa doświadczenie w projektach złożonych, międzynarodowych oraz wielodziedzinowych. Z pasją i zaangażowaniem łączy swoje umiejętności z celami biznesowymi. Redaktorka Strefy PMI, autorka tekstów. Twórczyni inicjatyw Women in Project Management oraz PMI Connect. Certyfikowana Project Manager, Executing UX. Prywatnie żona Michała.

Edyta Samborska

Redaktor

Agile Champion, certyfikowany Project Manager, Scrum Master, Green Belt, ITIL v3 oraz Agile PM z 7 doświadczeniem w środowisku korporacyjnym. Entuzjastka agile, scrum, six sigma, gamifikacji oraz usprawnień procesów biznesowych. Pełna energii oraz zapału, na codzień realizuje się na stanowisku Project Managera, Mentora oraz Trenera. Zaangażowana w kreowanie nowych rozwiązań, wprowadzanie usprawnień oraz dostarczanie wartości podczas pracy projektowej. W wolnym czasie spełnia się jako Project Manager w PMI PC Wrocław Branch oraz jako Copywriter dla Women in Business oraz KarieraNaObcasach.com.