Szymon Pawłowski

Redaktor naczelny

Kierownik projektów, konsultant i trener zarządzania projektami z kilkuletnim doświadczeniem. Pasjonat PMO, portfeli i organizacyjnych aspektów zarządzania projektami. W redakcji Strefy PMI odpowiedzialny za kreowanie i wdrażanie (pozornie) niewykonalnych pomysłów. Wciąż chce więcej i lepiej. Wymagający perfekcjonista, swoją drobiazgowością doprowadza resztę zespołu do szewskiej pasji. Prace nad kolejnymi numerami dopina na przysłowiowy ostatni guzik.

Paulina Szczepaniak

Redaktor

Pasjonatka i kierownik projektów. Zawodowo aktualnie związana z branżą IT. Zacieśnia współpracę biznesu i trzeciego sektora promując dobre praktyki i popularyzując standardy. W redakcji odpowiada za dział Strefa PMI PC oraz współpracę międzynarodową. W wolnych chwilach angażuje się w wolontariat społeczny i biznesowy, czyta i spędza czas z plecakiem pod chmurką.

Ewa Serwa

Redaktor

Od 2007 r. zaangażowana w realizację programów rządowych i samorządowych, współfinansowanych z funduszy strukturalnych. Odpowiedzialna za certyfikację wydatków do Komisji Europejskiej oraz zarządzanie finansowe programem. Wieloletni ekspert, doradca i członek komisji oceny wniosków finansowanych ze środków UE. Obecnie koordynuje projekty w sektorze zdrowia, głównie w obszarze restrukturyzacji finansowej jednostek medycznych. Związana z PMI Wrocław Branch, gdzie rozwija pasje i wykorzystuje swój potencjał. Lubi wyzwania i dyskowce.

Adriana Grzenkowicz

Redaktor

Program Manager English Camp, od 2013 roku aktywny wolontariusz PMI Gdańsk Branch, obecnie zarządza zespołem Komunikacji i Marketingu. Zawodowo Project Manager w Atos IT Services, rozwijająca swoje umiejętności w zakresie zarządzania projektami oraz kontaktów z klientami.

Katarzyna Żurowska

Patronaty, Współpraca biznesowa

Wieloletni menadżer portfela projektów i kierownik projektów w firmie Wolters Kluwer SA, odpowiada za stworzenie metodyki zarządzania projektami, optymalizację portfela projektów, priorytetyzację projektów, alokacje zasobów projektowych. Szkoli kierowników projektów z zasad zarządzania projektami w Polsce i za granicą. Menadżer projektów realizowanych w zespołach krajowych i międzynarodowych. Lubi skomplikowane projekty, pracę pod presją czasu. Pracuje z pasją, zaangażowaniem, koncentruje się na efektywności i osiąganiu wyznaczonych celów w połączeniu z dbałością o relacje międzyludzkie.

Edyta Samborska

Redaktor

Agile Champion, certyfikowany Project Manager, Scrum Master, Green Belt, ITIL v3 oraz Agile PM z 7 doświadczeniem w środowisku korporacyjnym. Entuzjastka agile, scrum, six sigma, gamifikacji oraz usprawnień procesów biznesowych. Pełna energii oraz zapału, na codzień realizuje się na stanowisku Project Managera, Mentora oraz Trenera. Zaangażowana w kreowanie nowych rozwiązań, wprowadzanie usprawnień oraz dostarczanie wartości podczas pracy projektowej. W wolnym czasie spełnia się jako Project Manager w PMI PC Wrocław Branch oraz jako Copywriter dla Women in Business oraz KarieraNaObcasach.com.