Dlaczego warto reklamować się w Strefie?

Strefa PMI jest oficjalnym wydawnictwem polskiego oddziału Project Management Institute – największej na świecie organizacji skupiającej profesjonalistów zarządzania projektami. Również w naszym kraju PMI Poland Chapter jest największym stowarzyszeniem zawodowym kierowników projektów.

Pamiętaj – jesteśmy wydawnictwem non-profit, tworzonym przez pasjonatów – wolontariuszy. Sponsorując Strefę PMI lub reklamując się w naszym czasopiśmie, wspierasz nas w pracy na rzecz rozwoju wiedzy i promowania zarządzania projektami w Polsce!

Nakład i dystrybucja

Strefa PMI wydawana jest w formie drukowanego magazynu o atrakcyjnej szacie graficznej i na wysokiej jakości papierze. Nakład pisma stale rośnie i sięga już ponad 2500 egzemplarzy drukowanych oraz 2000+ pobrań wydania elektronicznego każdego numeru. Cały nakład drukowany rozprowadzany jest bezpłatnie podczas kongresów, konferencji oraz comiesięcznych seminariów organizowanych przez PMI Poland Chapter w największych miastach Polski (m. in. Warszawa, Kraków, Łódź, LublinKatowice, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Bydgoszcz, Toruń (filia), Zielona Góra, Szczecin). Docieramy do wszystkich 11 oddziałów PMI rozlokowanych w całej Polsce. Jesteśmy również obecni między innymi na takich imprezach jak:

Strefę PMI sponsorują firmy:

 
 

Podczas 9 Międzynarodowego Kongresu PMI Poland Chapter.

Czytelnicy Strefy PMI

Odbiorcami Strefy PMI są głównie kierownicy projektów, programów i portfeli oraz menedżerowie wyższego szczebla w dużych firmach i międzynarodowych korporacjach z niemal wszystkich branż, głównie: IT, finansowej, telekomunikacji, inżynieryjnej, energetycznej i budowlanej.

Czytelnicy Strefy to osoby o wysokich wynagrodzeniach, dbające o swój stały rozwój i podnoszenie kwalifikacji, kreatywne, szukające nowych rozwiązań i możliwości. Z perspektywy sponsora lub reklamodawcy oznacza to, że nasze artykuły docierają do osób decyzyjnych, zarządzajacych budżetem na doskonalenie umiejętności pracowników i rozwój dojrzałości ich organizacji w szeroko pojętym zarządzaniu.

Zasięg

Do swoich Czytelników docieramy również za pomocą strony www, mailingu, profili społecznościowych na Facebooku, LinkedIn, Twitterze i SlideShare i aktywności na forach nt. zarządzania projektami (między innymi na GoldenLine).

Tym samym Twoja reklama będzie widoczna również na powyższych portalach. Reklamujemy nie tylko całościowo wydanie Strefy PMI, ale również poprzez wpisy na portalach społecznościowych promujemy konkretne, pojedyncze artykuły opublikowane w magazynie, zwiększając tym samym widoczność, dotarcie oraz współczynnik konwersji czytelników Strefy PMI.

Oferta reklamy i sponsoringu

Firmom i instytucjom zainteresowanym zamieszczeniem reklam lub artykułów sponsorowanych oferujemy szeroki wachlarz możliwości współpracy. Należą do nich:

  • zróżnicowane pakiety sponsorskie
  • reklamy o różnych wymiarach
  • artykuły sponsorowane
  • bannery na www
  • promocje na profilach społecznościowych

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą sponsoringu i reklamy oraz do indywidualnego kontaktu.

W Strefie PMI reklamowali się m.in.:

 
Altkom
Sages
AgilePMO
MT&DC
Avanti
Whitecom
Reiss Motivation Profile
SoftServe
Cyklopia
Risco Software
OMEC
ValueTank
 

Podczas konferencji PAM Summit 2014.

Podczas konferencji PAM Summit 2014.

Czytelnicy o Strefie PMI

[Tutaj może znaleźć się Twoja opinia/rekomendacja. Chcesz nam ją przekazać - kliknij na podpis pod zdjęciem]

Brak zdjęcia
[Kliknij by dodać Swoją opinię]

Inspirujący i poszerzający horyzonty magazyn, tworzony przez ekspertów i ludzi z pasją. Właśnie to połączenie sprawia, że otrzymujemy unikalną wiedzę, podaną w bardzo przystępny sposób. Kibicuję w dalszym rozwoju!

Karolina Jarocka

"Bardzo podobają mi się artykuły opisujące przykłady zastosowań metodyk zarządzania projektami w środowisku polskim."

"Cudowne dziecko ludzi z pasją, pomysłem i ogromną wiedzą, którą chętnie się dzielą w profesjonalny i praktyczny sposób. Zdecydowany must have dla każdego PMa."

"Z czasem Strefa PMI stała się klasą sama w sobie. Gratulacje!!!"

"Dziękuję za pomysł i trud pracy nad Strefą. Moim skromnym zdaniem jest to bardzo wartościowy magazyn dla PM-ów na rynku."

"Wysoka jakość merytoryczna i wizualna. Osobiście gratuluję i dziękuję autorom tekstów oraz całej redakcji za dobrą lekturę. Polecam!"

Gorczyński Bartosz
Bartosz Gorczyński

"Widać wielki wkład pracy w tworzenie i doskonalenie tego pisma. Warte polecenia."

Skontaktuj się w sprawie reklamy lub sponsoringu

Imię i nazwisko (wymagane)

Firma lub organizacja (wymagane)

Telefon (wymagane)

Adres email (wymagane)

Wiadomość (wymagane)