Współpraca

Świat project managementu jest Ci bliski? Jesteś ekspertem, masz lekkie pióro i chęć do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem? Koniecznie skontaktuj się z nami – wspólnie upowszechniajmy wiedzę o zarządzaniu projektami!

Oferujemy możliwość zaprezentowania się szerokiemu środowisku praktyków zarządzania projektami, budowania wizerunku i współudział w tworzeniu dynamicznie rozwijającego się pisma oraz portalu branżowego. 


Sponsoring i reklama

Naszymi odbiorcami są głównie kierownicy projektów, programów i portfeli oraz menedżerowie wyższego szczebla w dużych firmach i międzynarodowych korporacjach z niemal wszystkich branż, głównie: IT, finansowej, telekomunikacji, inżynieryjnej, energetycznej i budowlanej. Nasze artykuły docierają do osób decyzyjnych, zarządzających budżetem na doskonalenie umiejętności pracowników i rozwój dojrzałości ich organizacji w szeroko pojętym zarządzaniu.

Chcesz zaprezentować ofertę swojej firmy, prezentując usługi i produkty na łamach naszego kwartalnika i portalu? 

Koniecznie skontaktuj się z nami, oferujemy szeroki wachlarz możliwości współpracy: zróżnicowane pakiety sponsorskie, reklamy, artykuły sponsorowane, bannery na portalu, promocje na profilach społecznościowych.

W Strefie PMI reklamowali się m.in.:


Partnerstwo

Wierzymy, że razem możemy więcej. Dlatego chętnie nawiązujemy współpracę partnerską z wydawnictwami książkowymi, czasopismami, portalami, których cele zbieżne są z celami Strefy PMI i dzięki którym możemy lepiej i skuteczniej realizować naszą misję. Odezwij się do nas i wspólnie wypracujmy efekt synergii!


Patronaty medialne

Organizujesz ciekawe wydarzenie w branży zarządzania projektami czy pokrewnej? Potrzebujesz wsparcia w jego promocji? A może interesuje Cię rozpowszechnienie relacji z eventu? Odezwij się do nas – porozmawiajmy o współpracy. Strefa PMI obejmuje patronatem medialnym wartościowe  wydarzenia związane z szeroko pojętym zarządzaniem projektami, oferując promocję na łamach kwartalnika, stronie www i w mediach społecznościowych (m. in. Facebook, LinkedIn, Twitter).

Wybrane wydarzenia objęte patronatem medialnym Strefy PMI:


Pamiętaj – jesteśmy wydawnictwem non-profit, tworzonym przez pasjonatów – wolontariuszy. Sponsorując Strefę PMI, reklamując się w naszym czasopiśmie lub zawiązując z nami inną formę współpracy, wspierasz nas w pracy na rzecz rozwoju wiedzy i promowania zarządzania projektami w Polsce!