Rogale świętomarcińskie to znak rozpoznawczy Poznania. Rodowici mieszkańcy 11 listopada jedzą je na potęgę. Wiesz, że w 2018 roku Poznaniacy zjedli ich ponad 700 ton?! Mimo wszystko nie przebije to liczby osób, które uczestniczyły w naszych wydarzeniach tylko w 2019 roku.

.

O czym myślisz, gdy słyszysz Poznań? O koziołkach, pyrach z gzikiem, tytkach, bimbach czy może o Kolejorzu? Dodatkowo (przecież to ujma o tym zapomnieć), słynne rogale świętomarcińskie, które mieszkańcy w listopadzie jedzą na potęgę. Poznań to także prężnie rozwijające się centrum biznesowe, że aż szkoda byłoby nie wykorzystać potencjału talentów, które w sobie skupia, zwłaszcza w środowisku zarządzania projektami. Tu na scenę wchodzimy właśnie my, poznański oddział PMI PC, czyli ponad 40 wolontariuszy z głowami pełnymi pomysłów oraz niesamowitym zapałem do pracy. 40 osób, które zorganizowały już dziesiątki wydarzeń dla tysięcy odbiorców ciekawych wiedzy. W kuluarach wieczornych spotkań PM Club uczestnicy naszych eventów wypili ponad 950 litrów kawy!

W oddziale PMI Poznań funkcjonujemy już od 13 lat. Dzięki PMI nawiązujemy przyjaźnie, które trwają o wiele dłużej niż zrealizowanie projekty. Promujemy profesjonalizm w zarządzaniu projektami w biznesie, organizacjach i ośrodkach akademickich. Dużo dobrego wysyłamy także w świat, poprzez wydarzenia, meetupy, inicjatywy. Kogo zapraszamy na nasze spotkania? Fascynatów zarządzania projektami, zarówno z dużym doświadczeniem i posiadaczy certyfikatu PMP, jak i dopiero stawiających pierwsze kroki w pracy projektowej, od waterfall po agile. Nasz oddział znany jest z PMPIADY, w której sztab przeszkolonych prelegentów stanął do konkurencji o najlepszą mowę, a uczestnicy zostali zainspirowani sporą dawką informacji podaną w formie wystąpień TEDx.

Nowa otaczająca nas rzeczywistość przystopowała nasze działania jedynie na chwilę. Od wielu miesięcy prężnie organizujemy webinaria z cyklu PM Adventure, w ramach których zapraszamy Was w podróże do świata fascynujących projektów oraz charyzmatycznych liderów. Gorąco zachęcamy do śledzenia kanału YT inicjatywy – wystarczy zasubskrybować profil PMI Poland Chapter Poznań Branch i wszystkie nagrania będą tuż pod ręką. Wierzymy również w kobiecą siłę, znaczenie różnorodności jako czynnika sukcesu w budowaniu efektywnych zespołów, dlatego z tym większą dumą podkreślamy szczególne znaczenie organizowanych przez nas spotkań z cyklu Women in Project Management. Uchylając rąbka tajemnicy zdradzimy, że niebawem ruszamy z kolejnym wydarzeniem z tego cyklu (tym razem dostępnym dla naszych fanów z całego świata).

Fot. PMI PC Oddział Poznań

Jesteśmy Oddziałem, który mówi o sobie, że jest „wolontariuszocentryczny”, bo ponad wszelką wątpliwość stawiamy na satysfakcję i rozwój ludzi, którzy budują naszą społeczność. Aby mieć pewność, że zachowamy należytą jakość oraz merytoryczny poziom naszych wydarzeń, skrupulatnie dobieramy partnerów biznesowych, kładąc szczególny nacisk na wspólnie podzielane wartości i profesjonalizm.

Podsumowując, społeczność poznańskiego oddziału PMI to grupa promująca nie tylko wiedzę i dobre praktyki zarządzania projektami. To przede wszystkim zgrany zespół, który bazując na swoich doświadczeniach uczy, inspiruje i tworzy niesamowite projekty. Wszystko to oczywiście przy kubku dobrej kawy w towarzystwie pachnącego białym makiem rogala.

Poznański oddział PMI PC w liczbach:

13
lat
+41
wolontariuszy
+700
osób na naszych wydarzeniach w 2019
950
litrów kawy wypitych na naszych spotkaniach

Znajdź nas:


Image

Image
Image